Gizlilik Politikası

25 Yıldır yayıncılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çıkarmış olduğumuz özgün ürünlerle eğitime olan desteğimiz devam edecek olup yayınevi sitemiz ariyayin.com satış sitemiz acilkitap.com dur.

Bilgileriniz veri tabanımızda tutulur sonraki yardım veya farklı konularda destek talep edildiğinde geçmiş kayıtlar ile kıyaslarız ki daha iyi bir hizmet sunabilmek adına. Sizlerin izni olmadan mesaj ve mail göndermeyiz.

Web sitemizde bulunan görsellerin  hepsi firmamıza aittir , satış veya tanıtım amaçlı kullanılabilir, örnek sayfalar ise sadece sayfaları görebilmeniz içindir, kopyalama ve dağıtma durumlarında telif hakkımız saklıdır.

Sitemizde çerezler için ayrıca özel bir ayarımız yoktur çerezlerle ilgili veri tutmuyoruz.

Verileriniz IT departmanında sorumlu personeller tarafından güvenliği sağlanmakta olup, farklı bir kişi veya kurumla paylaşımı kesinlikle yapılmamaktadır.

İletişim formundan yazdığınızda verilerinizi silmiyoruz çünkü sonraki mesajlarınızda daha hızlı ve geçmişe dönük yardım konuları veya diğer konular olsun destek sunabilmek amacıyla güvenli bir şekilde tutuyoruz.

Verileriniz ad soyad, telefon, mail adresinden oluşmaktadır haricinde mesaj kısmına yazdığınız veriler vardır. Silinmesini istemeniz durumunda 24 saat içinde siliyoruz.

Konu ile ilgili departmanlara yönlendiririz örneğin satış ile ilgili bir mesaj geldiyse bunu satış birimine göndeririz. Özetle sadece Arı Yayıncılık içinde kendi alanını ilgilendiren bir konu olduğunda iletilir.

www.ariyayin.com/iletisim sayfasından öğrenebilirsiniz.

Sitemizdeki verileri belli periyotlarla online dan silip local sunucuya alıyoruz böylece internet ortamının %100 güvenli olmadığı bir ortamda online erişime kapatarak eski verileri korumuş oluyoruz.


  • Branş Seçiniz

  • Sınıf Seçiniz

  • Ürün Grubu

  • #

Yukarıdaki alanların hepsini seçmek zorunda değilsiniz, dilediğiniz şekilde filtreleyin!

×
İnteraktif Uygulamalar

www.akillidefter.com dan (Öğretmenlerimize)
tüm uygulamalarımız ücretsiz!...

Online Sipariş

www.acilkitap.com üzerinden
online sipariş verebilirsiniz...

Arı Yayıncılık Mobil

Web sitemiz tüm cihazlar ile
uyumludur, cep, tablet, pc her yerden kolay erişim

Arı Yayıncılık E-Destek

ariyayin.com da telefon ile
veya online destek hizmeti...